Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog - Neprocjenjiv doživljaj - Zagreb
Lisinski subotom 2011.

Kontakt

Adresa

KONCERTNA DVORANA VATROSLAVA LISINSKOG
Trg Stjepana Radića 4
HR-10000 Zagreb

Kontakt

Radno vrijeme blagajne

Centrala
+385 (0)1 6121 111

Blagajna/prodaja ulaznica
+385 (0)1 6121 166
e-mail: blagajna@lisinski.hr
 Od 1. rujna 2009. godine:
  • Radnim danom: 10-20 sati
  • Subotom: 9-14 sati i dva sata prije početka priredbe
  • Nedjeljom dva sata prije početka priredbe

 

URED RAVNATELJA:

Dražen Siriščević 01 6121 176
ravnatelj
ravnatelj@lisinski.hr

Marica Bubica 01 6121 176
tajnica ravnatelja
marica.bubica@lisinski.hr

Ivan Cvetko 01 6121 154
savjetnik za ljudske resurse
ivan.cvetko@lisinski.hr


MARKETING:

Tugomir Hrabrić 01 6121 155
propagandist
tugomir.hrabric@lisinski.hr

Sanja Leko 01 6121 163
propagandistica – administratorica
sanja.leko@lisinski.hr


PROGRAMSKA SLUŽBA:


Tonći Bilić 01 6121 169
savjetnik za program
tonci.bilic@lisinski.hr

Ana Boltužić 01 6121 107
producentica programa
ana.boltuzic@lisinski.hr

Jelena Knešaurek-Carić 01 6121 165
producentica programa
jelena.knesaurek@lisinski.hr

Ivana Kostešić 01 6121 116
producentica programa
ivana.kostesic@lisinski.hr

Darko Fijember 01 6121 179
producent za kongresnu djelatnost
darko.fijember@lisinski.hr

Romana Zidarević 01 6121 175
koordinatorica programske službe
romana.zidarevic@lisinski.hr

Ana Tomčik 01 6121  173
administratorica programske službe
ana.tomcik@lisinski.hr


TEHNIČKA SLUŽBA:

Rikardo Kanjera 01 6121 156
upravitelj tehničke službe
rikardo.kanjera@lisinski.hr

Anton Oreč 01 6121 126
koordinator tehničke službe
anton.orec@lisinski.hr

Boris Arbutina 01 6121 150
voditelj održavanja
boris.arbutina@lisinski.hr

Tomislav Kralj  01 6121 157
voditelj studentske službe
tomislav.kralj@lisinski.hr

Petra Mavrin 01 6121 158
administratorica tehničke službe
petra.mavrin@lisinski.hr


SLUŽBA ZAJEDNIČKIH POSLOVA:
 

Kristina Bukojević-Flegar 01 6121 142
poslovni tajnik
 
Jela Horvatić 01 6121 159
glavni knjigovođa


Elizabeta Dinter 01 6121 153
šefica računovodstva
elizabeta.dinter@lisinski.hr

Maja Ježek 01 6121 177
glavna blagajnica
maja.jezek@lisinski.hr

Anica Gelo 01 6121 164
likvidatorica
anica.gelo@lisinski.hr


WEBMASTER:

Neronart  01 6121 174
webmaster
e-mail: webmaster@lisinski.hr